12V-HYBRIDSMD-KIT
Numer produktu DigiKey
565-12V-HYBRIDSMD-KIT-ND
Producent
Numer produktu producenta
12V-HYBRIDSMD-KIT
Opis
Hybrid SMD 12V Battery line KIT
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Aluminium - polimer (hybrydowy) Zestawy kondensatorów 150µF - 680µF 25 - 35V Montaż powierzchniowy 40 elementów (8 wartości po 5 szt.)
Kategoria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Producent
Chemi-Con
Napięcie - znamionowe
25 - 35V
Opakowanie
Zbiorcze
Tolerancja
±20%
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Zastosowania
Motoryzacja
Typ zestawu
Aluminium - polimer (hybrydowy)
Ilość
40 elementów (8 wartości po 5 szt.)
Zakres pojemności
150µF - 680µF