CI23P-16W330-C-1X
Numer produktu DigiKey
2603-CI23P-16W330-C-1X-ND
Producent
Numer produktu producenta
CI23P-16W330-C-1X
Opis
AUD. PIEZO IND 6-16V WIRE LEAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
brzęczyki Wskaźnik, napęd wewnętrzny Piezoelektryczne 12 V 30mA 3,3kHz 100dB przy 12V, 10cm Odprowadzenie przewodu Odprowadzenia przewodów
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CI23P-16W330-C-1X Modele
Kategoria
Tryb roboczy
Ciągły
Producent
Challenge Electronics
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL)
100dB przy 12V, 10cm
Opakowanie
Taca
Prąd - zasilania
30mA
Status części
Aktywny
Lokalizacja portu
Góra
Obwód sterownika
Wskaźnik, napęd wewnętrzny
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Typ wejścia
Prąd stały
Stopień ochrony
IPX7
Napięcie - znamionowe
12 V
Typ mocowania
Odprowadzenie przewodu
Zakres napięć
6 - 16V
Zakończenie
Odprowadzenia przewodów
Częstotliwość
3,3kHz
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,906" (23,00mm)
Technologia
Piezoelektryczne
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,984" (25,00mm)