CMPD2004S BK PBFREE jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 5 182
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 0
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Matryca diodowa 1 para, połączenie szeregowe 240 V 225mA (=) Montaż powierzchniowy TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CMPD2004S BK PBFREE
Numer produktu DigiKey
1514-CMPD2004SBKPBFREE-ND
Producent
Numer produktu producenta
CMPD2004S BK PBFREE
Opis
DIODE ARRAY GP 240V 225MA SOT23
Standardowy czas realizacji przez producenta
2 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Producent
Central Semiconductor Corp
Czas regeneracji wstecznej (trr)
50 ns
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 240 V
Status części
Aktywny
Temperatura robocza - złącze
-65°C - 150°C
Konfiguracja diody
1 para, połączenie szeregowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Technologia
Standard
Obudowa / skrzynia
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
240 V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23
Prąd - średni wyprostowany (Io) (na diodę)
225mA (=)
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1 V @ 100 mA