CMDD2004 TR PBFREE
Numer produktu DigiKey
1514-CMDD2004TRPBFREETR-ND - Taśma i szpula (TR)
1514-CMDD2004TRPBFREECT-ND - Taśma cięta (CT)
1514-CMDD2004TRPBFREEDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CMDD2004 TR PBFREE
Opis
DIODE STANDARD 250V 200MA SOD323
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 250 V 200mA Montaż powierzchniowy SOD-323
Kategoria
Czas regeneracji wstecznej (trr)
50 ns
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 240 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność przy Vr, F
5pF przy 0V, 1MHz
Status części
Nieaktualne
Typ mocowania
Technologia
Obudowa / skrzynia
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
250 V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-323
Prąd - średni wyprostowany (Io)
200mA
Temperatura robocza - złącze
-65°C - 175°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1 V @ 100 mA
Bazowy numer produktu
Prędkość
Mały sygnał =< 200mA (Io), dowolna prędkość