CFSH05-20L TR PBFREE
Numer produktu DigiKey
1514-CFSH05-20LTRPBFREETR-ND - Taśma i szpula (TR)
1514-CFSH05-20LTRPBFREECT-ND - Taśma cięta (CT)
1514-CFSH05-20LTRPBFREEDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CFSH05-20L TR PBFREE
Opis
DIODE SCHOTTKY 20V 500MA SOD882
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 20 V 500mA Montaż powierzchniowy SOD-882
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CFSH05-20L TR PBFREE Modele
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
8 µA @ 10 V
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność przy Vr, F
30pF przy 1V, 1MHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Technologia
Obudowa / skrzynia
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
20 V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-882
Prąd - średni wyprostowany (Io)
500mA
Temperatura robocza - złącze
-65°C - 150°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
220 mV @ 10 mA