CBRHDSH2-40 TR13 PBFREE
Numer produktu DigiKey
1514-CBRHDSH2-40TR13PBFREETR-ND - Taśma i szpula (TR)
1514-CBRHDSH2-40TR13PBFREECT-ND - Taśma cięta (CT)
1514-CBRHDSH2-40TR13PBFREEDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CBRHDSH2-40 TR13 PBFREE
Opis
BRIDGE RECT 1P 40V 2A 4-HD DIP
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Prostownik pełnomostkowy Jedna faza Dioda Schottky'ego 40 V Montaż powierzchniowy 4-HD DIP
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
500 mV @ 2 A
Producent
Central Semiconductor Corp
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 µA @ 40 V
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-50°C - 125°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Typ diody
Jedna faza
Obudowa / skrzynia
4-SMD, Gull Wing
Technologia
Dioda Schottky'ego
Obudowa dostawcy urządzenia
4-HD DIP
Napięcie - szczytowe wsteczne (maks.)
40 V
Bazowy numer produktu
Prąd - średni wyprostowany (Io)
2 A