LIC1013Q3R8256
Numer produktu DigiKey
4688-LIC1013Q3R8256-ND
Producent
Numer produktu producenta
LIC1013Q3R8256
Opis
CAP LITHIUM HYB 25F 3.8V 10*13
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 F (EDLC) Superkondensatory 3.8 V Promieniowe, puszka 280mOhm przy 1kHz 1000h przy 85°C
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 85°C
Producent
CDA (Zhifengwei Technology)
Zakończenie
Wtyki PC
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Skrzynka
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Pojemność
25 F
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Tolerancja
-20%, +80%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,571" (14,50mm)
Napięcie - znamionowe
3.8 V
Temperatura robocza
-20°C - 65°C
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
280mOhm przy 1kHz