CBN5R5224HF-ZG
Numer produktu DigiKey
4688-CBN5R5224HF-ZG-ND
Producent
Numer produktu producenta
CBN5R5224HF-ZG
Opis
CAP 0.22F -20% +80% 5.5V T/H
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.22 F (EDLC) Superkondensatory 5.5 V Promieniowe, puszka, poziome 25Ohm przy 1kHz 1000h przy 70°C
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 70°C
Producent
CDA (Zhifengwei Technology)
Zakończenie
Wtyki PC
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Torba
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka, poziome
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Pojemność
0.22 F
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,453" (11,50mm)
Tolerancja
-20%, +80%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,236" (6,00mm)
Napięcie - znamionowe
5.5 V
Temperatura robocza
-25°C - 70°C
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
25Ohm przy 1kHz