PD30CTPR60BPM5IO
Numer produktu DigiKey
1864-PD30CTPR60BPM5IO-ND
Producent
Numer produktu producenta
PD30CTPR60BPM5IO
Opis
PHOTO PRR RD 6M PL TOP IO-LINK,
Szczegółowy opis
Odblaskowe, spolaryzowane Czujniki optyczne 236,220" (6m) Przeciwsobne, NPN/PNP
Modele EDA/CAD
PD30CTPR60BPM5IO Modele
Kategoria
Czas odpowiedzi
500µs
Konfiguracja wyjściowa
Przeciwsobne, NPN/PNP
Seria
Źródło światła
Czerwone (620nm)
Metoda połączenia
Connector, M8
Stopień ochrony
IP67
Metoda wykrywania
Odblaskowe, spolaryzowane
Typ regulacji
Nastawne, potencjometr
Odległość wykrywania
236,220" (6m)
Temperatura robocza
-25°C - 60°C (TA)
Napięcie - zasilania
10V - 30V