PD30CNP60PASA
PD30-PS Photoelectric Sensor from Carlo Gavazzi
PD30CNP60PASA
Numer produktu DigiKey
1864-2112-ND
Producent
Numer produktu producenta
PD30CNP60PASA
Opis
SENSOR REFLECTIVE 6M PNP NO/NC
Szczegółowy opis
Refleksyjne, rozproszone Czujniki optyczne 236,22" (6m) PNP
Modele EDA/CAD
PD30CNP60PASA Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Konfiguracja wyjściowa
PNP
Źródło światła
Czerwone (625nm)
Seria
Metoda połączenia
Kabel
Stopień ochrony
IP67, IEC 60529
Status części
Aktywny
Długość kabla
78,74" (2m)
Metoda wykrywania
Refleksyjne, rozproszone
Typ regulacji
Nastawne, potencjometr obrotowy 210°
Odległość wykrywania
236,22" (6m)
Temperatura robocza
-25°C - 60°C
Napięcie - zasilania
10V - 30V