PD30CNB20NASA
PD30-PS Photoelectric Sensor from Carlo Gavazzi
PD30CNB20NASA
Numer produktu DigiKey
1864-2082-ND
Producent
Numer produktu producenta
PD30CNB20NASA
Opis
SENSOR REFLECTIVE 200MM NPN
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Refleksyjne, rozproszone Czujniki optyczne 7,874" (200mm) NPN
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PD30CNB20NASA Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Konfiguracja wyjściowa
NPN
Producent
Carlo Gavazzi Inc.
Źródło światła
Czerwone (625nm)
Seria
Metoda połączenia
Kabel
Opakowanie
Skrzynka
Stopień ochrony
IP67, IEC 60529
Status części
Aktywny
Długość kabla
78,74" (2m)
Metoda wykrywania
Refleksyjne, rozproszone
Typ regulacji
Nastawne, potencjometr obrotowy 210°
Odległość wykrywania
7,874" (200mm)
Temperatura robocza
-25°C - 60°C
Napięcie - zasilania
10V - 30V