GMB633PC40
Numer produktu DigiKey
1864-1369-ND
Producent
Numer produktu producenta
GMB633PC40
Opis
CIR BRKR THERM-MAG 40A 240VAC
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wyłączniki automatyczne Termiczna magnetyczna 40A 240 V ~ = Dźwignia Szyna DIN
Kategoria
Prąd znamionowy (A)
40A
Producent
Carlo Gavazzi Inc.
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
240 V