GDP251SS220V
Numer produktu DigiKey
1864-1828-ND
Producent
Numer produktu producenta
GDP251SS220V
Opis
1P+S DPC SCRW TERM 25A 220VAC
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Stycznik SPST-NO (1 Form A) 25 A 220V~ Cewka Montaż na podstawie montażowej
Kategoria
Prąd znamionowy styku
25 A
Producent
Carlo Gavazzi Inc.
Napięcie przełączania
277V~ - znam.
Seria
Styl zakończenia
Zacisk główkowy, szybkozłącze - 0,250" (6,3mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-5°C - 40°C
Status części
Nie do nowych projektów
Napięcie wymuszenia działania
187V~
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie wymuszenia zwolnienia
44V~
Napięcie cewki
220V~