CLP4MA2A115
Numer produktu DigiKey
1864-1621-ND
Producent
Numer produktu producenta
CLP4MA2A115
Opis
COND LEVEL 4+1 MULTI FUNC PLG
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kontrolery - cieczy poziomu Wysoki/niski poziom SPST-NO (1 Form A) x 2 115V~ Dogniazdowe
Kategoria
Funkcje
Czułość nastawna
Producent
Carlo Gavazzi Inc.
Typ wyjścia
Przekaźnik
Seria
Forma styku
SPST-NO (1 Form A) x 2
Opakowanie
Skrzynka
Prąd znamionowy styku przy napięciu
8A przy 250V~
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Dogniazdowe
Typ
Wysoki/niski poziom
Styl zakończenia
Wstawka, 11 wtyków (ósemkowe)
Napięcie - zasilania
115V~
Temperatura robocza
-20°C - 50°C
Czułość
250Ohm - 500kOhm