CLD4MA2D115
Numer produktu DigiKey
1864-1614-ND
Producent
Numer produktu producenta
CLD4MA2D115
Opis
COND LEVEL 4+1 MULIT FUNC DIN
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kontrolery - cieczy poziomu Wysoki/niski poziom SPST-NO (1 Form A), SPDT (1 Form C) 115V~ Szyna DIN
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CLD4MA2D115 Modele
Kategoria
Funkcje
Czułość nastawna
Producent
Carlo Gavazzi Inc.
Typ wyjścia
Przekaźnik
Seria
Forma styku
SPST-NO (1 Form A), SPDT (1 Form C)
Opakowanie
Skrzynka
Prąd znamionowy styku przy napięciu
8A przy 250V~
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Szyna DIN
Typ
Wysoki/niski poziom
Styl zakończenia
Zacisk główkowy
Napięcie - zasilania
115V~
Temperatura robocza
-20°C - 50°C
Czułość
250Ohm - 500kOhm