CA18CLN12TC
Numer produktu DigiKey
1864-1035-ND
Producent
Numer produktu producenta
CA18CLN12TC
Opis
SENSOR PROX CAPACITIVE 12MM CYL
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Pojemnościowy Czujnik zbliżeniowy 0,472" (12mm) IP67, NEMA 1,3,4,6,13 Cylindryczne, gwintowane - M18
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CA18CLN12TC Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Producent
Carlo Gavazzi Inc.
Materiał - korpus
Plastikowe
Seria
Napięcie - zasilania
20V~ - 250V~
Opakowanie
Skrzynka
Styl zakończenia
Odprowadzenia kablowe
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-25°C - 80°C
Typ czujnika
Pojemnościowy
Stopień ochrony
IP67, NEMA 1,3,4,6,13
Odległość wykrywania
0,472" (12mm)
Wskaźnik
LED
Typ wyjścia
SCR-NC, 2-przewodowe
Obudowa / skrzynia
Cylindryczne, gwintowane - M18
Częstotliwość odpowiedzi
10Hz