W12D20001-AZZ00-000
Numer produktu DigiKey
432-1320-ND
Producent
Numer produktu producenta
W12D20001-AZZ00-000
Opis
SWITCH ROCKER SPST-NO 10A 12V
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki kołyskowe SPST-NO 10A (=) Montaż panelowy, zatrzask
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
W12D20001-AZZ00-000 Modele
Kategoria
Kolor - aktuator/kołpak
Czarne
Prod.
Oznaczenie aktuatora
Bez oznaczenia
Seria
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,110" (2,8mm)
Opakowanie
Skrzynka
Stopień ochrony
IP68 - pyłoszczelność, wodoodporność
Status części
Aktywny
Funkcje
Szczelne - w pełni
Typ mocowania
Montaż panelowy, zatrzask
Wymiary wycięcia w tablicy
Prostokątne - 36,83mm x 21,08mm
Obwód
Temperatura robocza
-40°C - 85°C