W11D2G661-A7900-000
W11D2G661-A7900-000
W11D2G661-A7900-000
Numer produktu DigiKey
432-1319-ND
Producent
Numer produktu producenta
W11D2G661-A7900-000
Opis
SWITCH ROCKER SPST 10A 12V
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki kołyskowe SPST 10A (=) Montaż panelowy, zatrzask
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
W11D2G661-A7900-000 Modele
Kategoria
Oznaczenie aktuatora
Bez oznaczenia
Prod.
Typ oświetlenia, kolor
LED, białe
Seria
Napięcie oświetlenia (nominalne)
12V=
Opakowanie
Skrzynka
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,110" (2,8mm)
Status części
Aktywny
Stopień ochrony
IP68 - pyłoszczelność, wodoodporność
Typ mocowania
Montaż panelowy, zatrzask
Funkcje
Szczelne - w pełni
Obwód
Wymiary wycięcia w tablicy
Prostokątne - 36,83mm x 21,08mm
Funkcja przełącznika
Temperatura robocza
-40°C - 85°C