Ilustracja dla V252S00G-CZC00-000 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
V252S00G-CZC00-000
Numer produktu DigiKey
432-V252S00G-CZC00-000-ND
Producent
Numer produktu producenta
V252S00G-CZC00-000
Opis
SWITCH ROCKER SPST-NO 15A 125V
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki kołyskowe SPST-NO 15A (~) 125 V Montaż panelowy, zatrzask
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
V252S00G-CZC00-000 Modele
Kategoria
Kolor - aktuator/kołpak
Czarne
Prod.
Oznaczenie aktuatora
Bez oznaczenia
Seria
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,250" (6,3mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Stopień ochrony
IP66/IP68 - pyłoszczelność, wodoodporność, wodoodporność
Status części
Aktywny
Wymiary wycięcia w tablicy
Prostokątne - 36,83mm x 21,08mm
Typ mocowania
Montaż panelowy, zatrzask
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Obwód
Agencja zatwierdzająca
CSA, UL, VDE
Funkcja przełącznika
Okres trwałości mechanicznej
100000 cykli
Prąd znamionowy (A)
Okres trwałości elektrycznej
100000 cykli
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
125 V