Ilustracja dla V251S00C-AZS00-000 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
V251S00C-AZS00-000
Numer produktu DigiKey
432-V251S00C-AZS00-000-ND
Producent
Numer produktu producenta
V251S00C-AZS00-000
Opis
SWITCH ROCKER SPST-NO 15A 125V
Szczegółowy opis
Przełączniki kołyskowe SPST-NO 15A (~) 125 V Montaż panelowy, zatrzask
Modele EDA/CAD
V251S00C-AZS00-000 Modele
Kategoria
Kolor - aktuator/kołpak
Czerwone
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,250" (6,3mm)
Wymiary wycięcia w tablicy
Prostokątne - 36,83mm x 21,08mm
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
125 V