Ilustracja dla LTILA51-6S-WH-RC-NBL/125N jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
LTILA51-6S-WH-RC-NBL/125N
Numer produktu DigiKey
432-LTILA51-6S-WH-RC-NBL/125N-ND
Producent
Numer produktu producenta
LTILA51-6S-WH-RC-NBL/125N
Opis
SWITCH ROCKER SPST 15A 125V
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki kołyskowe SPST 15A (~/=) 125 V Montaż panelowy, zatrzask
Kategoria
Typ aktuatora
Wklęsły (zakrzywiony) - podświetlony
Prod.
Kolor - aktuator/kołpak
Białe
Seria
Oznaczenie aktuatora
Bez oznaczenia
Opakowanie
Zbiorcze
Typ oświetlenia, kolor
Neonowe, czerwone
Status części
Aktywny
Napięcie oświetlenia (nominalne)
125V~
Typ mocowania
Montaż panelowy, zatrzask
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,250" (6,3mm)
Obwód
Wymiary wycięcia w tablicy
Prostokątne - 36,83mm x 21,08mm
Funkcja przełącznika
Agencja zatwierdzająca
CSA, UL, VDE
Prąd znamionowy (A)
Okres trwałości mechanicznej
50000 cykli
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
125 V