LT-1511-110-012/HDW ASSM jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Carling Technologies
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Carling Technologies
W magazynie: 11
Arkusz danych
W magazynie: 0
Ilustracja dla LT-1511-110-012/HDW ASSM jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
LT-1511-110-012/HDW ASSM
Numer produktu DigiKey
432-LT-1511-110-012/HDWASSM-ND
Producent
Numer produktu producenta
LT-1511-110-012/HDW ASSM
Opis
SWITCH TOGGLE SPST 15A 125V
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki dwustabilne SPST Montaż panelowy
Kategoria
Typ aktuatora
Łopatka
Prod.
Długość aktuatora
15,87mm
Seria
Oświetlenie
Podświetlony
Opakowanie
Zbiorcze
Typ oświetlenia, kolor
Żarowe, czerwone
Status części
Aktywny
Napięcie oświetlenia (nominalne)
12V~/=
Typ mocowania
Montaż panelowy
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,250" (6,3mm)
Obwód
Wymiary wycięcia w tablicy
Cylindryczne - śr. 12,70mm
Funkcja przełącznika
Gwint tulei
15/32-32
Prąd znamionowy (A)
15A (~/=)
Temperatura robocza
0°C - 85°C
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
125 V
Okres trwałości elektrycznej
50000 cykli
Napięcie znamionowe - prąd stały
28 V