HR14D1A11BW1-11-PMVV1
HR-Series Halo Illuminated Sealed Rocker Switch
HR14D1A11BW1-11-PMVV1
Numer produktu DigiKey
432-1340-ND
Producent
Numer produktu producenta
HR14D1A11BW1-11-PMVV1
Opis
SWITCH ROCKER SPDT 20A 12V
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki kołyskowe SPDT 20A (=) Montaż panelowy, zatrzask
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
HR14D1A11BW1-11-PMVV1 Modele
Kategoria
Kolor - aktuator/kołpak
Czarne
Prod.
Oznaczenie aktuatora
Szybko - wolno, pionowo
Seria
Typ oświetlenia, kolor
LED, niebieskie/białe
Opakowanie
Skrzynka
Napięcie oświetlenia (nominalne)
12V=
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,110" (2,8mm)
Typ mocowania
Montaż panelowy, zatrzask
Stopień ochrony
IP68 - pyłoszczelność, wodoodporność
Obwód
Wymiary wycięcia w tablicy
Prostokątne - 36,83mm x 21,08mm
Funkcja przełącznika
Temperatura robocza
-40°C - 85°C