GY13R008014V105R
Numer produktu DigiKey
5450-GY13R008014V105R-ND
Producent
Numer produktu producenta
GY13R008014V105R
Opis
CAP 1F 3V -40-+65C T/H
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 F (EDLC) Superkondensatory 3 V Promieniowe, puszka 260mOhm przy 1kHz
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
260mOhm przy 1kHz
Producent
CAP-XX Ltd Supercapacitors
Zakończenie
Wtyki PC
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,138" (3,50mm)
Pojemność
1 F
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Tolerancja
-10%, +30%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,335" (8,50mm)
Napięcie - znamionowe
3 V
Temperatura robocza
-40°C - 65°C