DMF3Z5R5H474M3DTA0
Numer produktu DigiKey
5450-DMF3Z5R5H474M3DTA0-ND
Producent
Numer produktu producenta
DMF3Z5R5H474M3DTA0
Opis
CAP 470MF 5.5V -40-+70C
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 mF (EDLC) Superkondensatory 5.5 V 3-SMD 55mOhm przy 1kHz
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
55mOhm przy 1kHz
Producent
CAP-XX Ltd Supercapacitors
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
3-SMD
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,827" x 0,551" (21,00mm x 14,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
470 mF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,134" (3,40mm)
Tolerancja
±20%
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Napięcie - znamionowe
5.5 V