BIM2009/19-GY/GY
Numer produktu DigiKey
4641-BIM2009/19-GY/GY-ND
Producent
Numer produktu producenta
BIM2009/19-GY/GY
Opis
MULTIPURPOSE ABS ENCLOSURE
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Skrzynka Plastik, ABS Szare Pokrywa w zestawie 9,843" x 7,874" (250,00mm x 200,00mm) (dł. x szer.) X 2,559" (65,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BIM2009/19-GY/GY Modele
Kategoria
Wysokość
2,559" (65,00mm)
Prod.
Powierzchnia (dł. x szer.)
77,6in² (501cm²)
Seria
Konstrukcja
Pokrywa w zestawie
Opakowanie
Torba
Materiał
Status części
Aktywny
Kolor
Szare
Typ pojemnika
Skrzynka
Parametry znamionowe
Rozmiar / wymiar
9,843" x 7,874" (250,00mm x 200,00mm) (dł. x szer.)