TCMID106BT
Numer produktu DigiKey
4713-TCMID106BTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4713-TCMID106BTCT-ND - Taśma cięta (CT)
4713-TCMID106BTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TCMID106BT
Opis
TANT 20% 20V 10UF B CASE STD
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 20 V 1411 (3528 metryczne) 2,1Ohm
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
2,1Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1411 (3528 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,10mm)
Napięcie - znamionowe
20 V