TCMID106BT | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | TCMID106BT |
Opis | TANT 20% 20V 10UF B CASE STD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 8 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 10 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 20 V 1411 (3528 metryczne) 2,1Ohm |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 2,1Ohm |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Seria | Trwałość przy temperaturze 2000h przy 125°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia 1411 (3528 metryczne) |
Pojemność | Rozmiar / wymiar 0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±20% | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,083" (2,10mm) |
Napięcie - znamionowe 20 V | Kod rozmiaru producenta B |