RM10F9092CT nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Panasonic Industry
W magazynie: 19 897
Arkusz danych
Bezpośrednie
YAGEO
W magazynie: 2 393
Arkusz danych
Samsung Electro-Mechanics
Stackpole Electronics Inc
Udoskonalony
Stackpole Electronics Inc
Udoskonalony
Odpowiednik parametryczny
YAGEO
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
Vishay Dale
Nowy produkt
90.9 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RM10F9092CT
Numer produktu DigiKey
4713-RM10F9092CTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4713-RM10F9092CT-ND - Taśma cięta (CT)
4713-RM10F9092CTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RM10F9092CT
Opis
RES0805 1% 90.9K OHM
Szczegółowy opis
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)