RM10F60R4CT
Numer produktu DigiKey
4713-RM10F60R4CTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4713-RM10F60R4CT-ND - Taśma cięta (CT)
4713-RM10F60R4CTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RM10F60R4CT
Opis
RES0805 1% 60.4 OHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
60.4 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Gruba warstwa
Kategoria
Skład
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)