RM10F1301CT
Numer produktu DigiKey
4713-RM10F1301CTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4713-RM10F1301CT-ND - Taśma cięta (CT)
4713-RM10F1301CTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RM10F1301CT
Opis
RES0805 1% 1.30K OHM
Szczegółowy opis
1.3 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Gruba warstwa
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)