Ilustracja dla RM06F4530CT jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RM06F4530CT
Numer produktu DigiKey
4713-RM06F4530CTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4713-RM06F4530CT-ND - Taśma cięta (CT)
4713-RM06F4530CTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RM06F4530CT
Opis
RES0603 1% 453 OHM
Szczegółowy opis
453 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Gruba warstwa
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)