RM06F16R0CT
Numer produktu DigiKey
4713-RM06F16R0CTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4713-RM06F16R0CT-ND - Taśma cięta (CT)
4713-RM06F16R0CTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RM06F16R0CT
Opis
RES0603 1% 16.0 OHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Gruba warstwa
Kategoria
Skład
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)