RM04F4023CT nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Cal-Chip Electronics, Inc.
W magazynie: 30 000
Arkusz danych
Bezpośrednie
Samsung Electro-Mechanics
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Panasonic Industry
Odpowiednik parametryczny
YAGEO
Vishay Dale
W magazynie: 131
Vishay Dale
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
Nowy produkt
402 kOhms ±1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RM04F4023CT
Numer produktu DigiKey
4713-RM04F4023CTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4713-RM04F4023CT-ND - Taśma cięta (CT)
4713-RM04F4023CTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RM04F4023CT
Opis
RES0402 1% 402K OHM
Szczegółowy opis
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)