RM04F2873CT
Numer produktu DigiKey
4713-RM04F2873CTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4713-RM04F2873CT-ND - Taśma cięta (CT)
4713-RM04F2873CTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RM04F2873CT
Opis
RES0402 1% 287K OHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
287 kOhms ±1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Gruba warstwa
Kategoria
Skład
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)