GMT04X7R222K50NT10
Numer produktu DigiKey
4713-GMT04X7R222K50NT10TR-ND - Taśma i szpula (TR)
4713-GMT04X7R222K50NT10CT-ND - Taśma cięta (CT)
4713-GMT04X7R222K50NT10DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GMT04X7R222K50NT10
Opis
CAP0402 X7R 2200PF 10% 50V AEC
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2200 pF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)