GMC43X7R684J50NT | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | GMC43X7R684J50NT |
Opis | CAP1812 X7R .68UF 5% 50V |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 8 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 0.68 µF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Pojemność | Rozmiar / wymiar 0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±5% | Grubość (maks.) 0,087" (2,20mm) |