GMC43X7R684J50NT
Numer produktu DigiKey
4713-GMC43X7R684J50NTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4713-GMC43X7R684J50NTCT-ND - Taśma cięta (CT)
4713-GMC43X7R684J50NTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GMC43X7R684J50NT
Opis
CAP1812 X7R .68UF 5% 50V
Szczegółowy opis
0.68 µF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,087" (2,20mm)