GMC43X7R333K50NT
Numer produktu DigiKey
4713-GMC43X7R333K50NTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4713-GMC43X7R333K50NTCT-ND - Taśma cięta (CT)
4713-GMC43X7R333K50NTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GMC43X7R333K50NT
Opis
CAP1812 X7R .033UF 10% 50V
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.033 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne)
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1812 (4532 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)