GMC32X7R334K25NT
Numer produktu DigiKey
4713-GMC32X7R334K25NTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4713-GMC32X7R334K25NTCT-ND - Taśma cięta (CT)
4713-GMC32X7R334K25NTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GMC32X7R334K25NT
Opis
CAP1210 X7R .33UF 10% 25V
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.33 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,043" (1,10mm)