GMC32X7R226K16NT
Numer produktu DigiKey
2571-GMC32X7R226K16NTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
GMC32X7R226K16NT
Opis
CAP CER 22UF 16V X7R 1210
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
GMC32X7R226K16NT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,110" (2,80mm)