GMC31X7R334M25NT
Numer produktu DigiKey
4713-GMC31X7R334M25NTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4713-GMC31X7R334M25NTCT-ND - Taśma cięta (CT)
4713-GMC31X7R334M25NTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GMC31X7R334M25NT
Opis
CAP1206 X7R .33UF 20% 25V
Szczegółowy opis
0.33 µF ±20% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,055" (1,40mm)