GMC31CG472F50NT | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | GMC31CG472F50NT |
Opis | CAP1206 COG 4700PF 1% 50V |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 8 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 4700 pF ±1% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Pojemność | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±1% | Grubość (maks.) 0,037" (0,95mm) |