GMC31CG472F50NT
Numer produktu DigiKey
4713-GMC31CG472F50NTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4713-GMC31CG472F50NTCT-ND - Taśma cięta (CT)
4713-GMC31CG472F50NTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GMC31CG472F50NT
Opis
CAP1206 COG 4700PF 1% 50V
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4700 pF ±1% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)