GMC31CG331F100NT
Numer produktu DigiKey
4713-GMC31CG331F100NTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4713-GMC31CG331F100NTCT-ND - Taśma cięta (CT)
4713-GMC31CG331F100NTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GMC31CG331F100NT
Opis
CAP1206 COG 330PF 1% 100V
Szczegółowy opis
330 pF ±1% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)