GMC21X7R222K50NTD
Numer produktu DigiKey
4713-GMC21X7R222K50NTDTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4713-GMC21X7R222K50NTDCT-ND - Taśma cięta (CT)
4713-GMC21X7R222K50NTDDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GMC21X7R222K50NTD
Opis
CAP0805 X7R 2200PF 10% 50V
Szczegółowy opis
2200 pF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)