GMC21X5R476M6R3NT
Numer produktu DigiKey
4713-GMC21X5R476M6R3NTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4713-GMC21X5R476M6R3NTCT-ND - Taśma cięta (CT)
4713-GMC21X5R476M6R3NTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GMC21X5R476M6R3NT
Opis
CAP0805 X5R 47UF 20% 6.3V
Szczegółowy opis
47 µF ±20% 6,3V Kondensatory ceramiczne X5R 0805 (2012 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)