GMC21CG820F50NT
Numer produktu DigiKey
4713-GMC21CG820F50NTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4713-GMC21CG820F50NTCT-ND - Taśma cięta (CT)
4713-GMC21CG820F50NTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GMC21CG820F50NT
Opis
CAP0805 COG 82PF 1% 50V
Szczegółowy opis
82 pF ±1% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,028" (0,70mm)