GMC21CG5R6C100NT
Numer produktu DigiKey
4713-GMC21CG5R6C100NTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4713-GMC21CG5R6C100NTCT-ND - Taśma cięta (CT)
4713-GMC21CG5R6C100NTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GMC21CG5R6C100NT
Opis
CAP0805 COG 5.6PF .25PF 100V
Szczegółowy opis
5.6 pF ±0,25pF 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,25pF
Grubość (maks.)
0,028" (0,70mm)