GMC21CG272G25NT
Numer produktu DigiKey
2571-GMC21CG272G25NTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
GMC21CG272G25NT
Opis
CAP CER 2700PF 25V C0G/NP0 0805
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2700 pF ±2% 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
GMC21CG272G25NT Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)